Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata2/home/users/akuton/www/www.fcmeliorator.com.ua/wp-content/themes/realsoccer/functions.php on line 73
Футбольний клуб "Меліоратор" (Буча) 10-й тур. Меліоратор (Буча) - Беркут-Легіон (Бровари) - Футбольний клуб "Меліоратор" (Буча)
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Меліоратор (Буча) - Беркут-Легіон (Бровари)

10-й тур. Меліоратор (Буча) – Беркут-Легіон (Бровари)

⚽️ В День Захисту Дітей на рідному, переможному для бучанців, стадіоні Меліоратор приймав команду, яка складається із симбіозу працівників національної поліції та відомих, не тільки на теренах Київщини, футболістів. Броварський Беркут-Легіон перед поточним туром займав 7-ме місце у турнірній таблиці, але за набраними очками був на відстані витягнутої руки від першої трійки команд, маючи в цьому сезоні непоганий показник у виїзних баталіях, програвши тільки один матч у гостях.

Меліоратор (Буча) – Беркут-Легіон (Бровари)

⚽️ Бучанці перед цією грою зазнали значних втрат. З різних причин семеро виконавців команди-господаря не змогли прийняти участь у важливому, згідно турнірного становища, матчі, що, звісно викликало передматчеве занепокоєння у головного тренера команди Андрія Берендсона. Але радісною новиною стало повернення у стартовий склад легендарного нападника Київської області Олександра Петрука, який протягом 2-х місяців поновлювався після важкої травми, і, забігаючи наперед скажу, що повернення на позицію центрального нападника вийшло просто блискучим і було підкріплено фантастичним голом у самісіньку дев’ятку воріт.

⚽️ Хочу відзначити прекрасно підготовлений кожного разу смарагдовий газон на стадіоні “Ювілейний”, яким захоплюються всі футболісти і тренери, коли випадає чудова нагода грати на цьому полі і показувати найвищу футбольну майстерність.

⚽️ Господарі почали грати за звичною по останнім матчам схемою 4-2-3-1, де позицію під нападником зайняв іменинник цього дня Каха Джикія. Ми приєднуємось до привітань і бажаємо Кахабері досягати найвищих спортивних та життєвих висот. Спекотна погода, на жаль, заважала командам показувати максимальні швидкості, гра точилася переважно у середньому темпі. Андрій Мар’євич, який з глибини виконував диспетчерські функції, намагався переведенням м’яча з флангу на фланг шукати загострень попереду. Бучанці намагалися багато бити по воротам, але з цими ударами вдало справлявся воротар гостей Сергій Сафронов.

⚽️ Все ж таки черговий дальній удар виявився гольовим для Меліоратора – це Олександр Петрук на 18-й хвилині знімає павутиння в кутку воріт броварців і виводить господарів вперед.

⚽️ Бучанці повністю контролювали перебіг гри, Беркут-Легіон практично не загрожував воротам, які захищав капітан Меліоратора Юрій Яковчук, але прикра випадковість трапилась згодом, під час прострілу у штрафний майданчик, м’яч від корпуса Олександра Марчука потрапив в руку, коли він у підкаті намагався його зупинити. Арбітр призначив сумнівний пенальті, який не схибив нападник гостей – відкриття чемпіонату Київщини 2017 Владислав Коба. Рахунок на 28-й хвилині став нічийний і до перерви не змінився.

⚽️ У перерві, за традицією домашніх матчів Меліоратора, стадіон-анонсер Сашко Дмитроченко розважав вболівальників на трибунах і розіграв цікаві клубні подарунки. Щасливим володарем футболки Bucha’s Fan став мешканець Бучі і наш постійний шанувальник Валентин Остапчук.

⚽️ У другому таймі малюнок гри не змінився і господарі раз пораз турбували воротаря Беркута з дальної дистанції. На 62-й хвилині нарешті вдалося провести результативну атаку і з передачі Петрука з позиції правого інсайду забив Дмитро Басалкевич. Вже через дві хвилини, знову чудова контратака, яку розпочав від своїх воріт Юрій Яковчук, завершилась вирізною передачею від Романа Гарасюти на Басалкевича, і, Дмитро, вийшовши на рандеву з голкіпером майстерно завершив цю комбінацію влучним ударом. Басалкевич третій раз вистрілив дуплетом у поточному сезоні і вийшов на третю сходинку у суперечці бомбардирів чемпіонату з 6-ю забитими голами.

⚽️ У гостей була чудова нагода забити гол, але після відскоку від голови Владислава Коби м’яч потрапив у поперечку. Після рахунку 3-1 броварці виглядали геть засмученими і відчувався розпач у їх грі, зовсім перестала клеїтися конструктивна гра. Напроти Меліоратор увімкнув режим хижака і небезпечні атаки накочувалися одна за одною. Гарасюта розстрілював впритул ворота суперника, але дивом воротар з захисником вибили м’яч з лінії. Вболівальники на 86-й хвилині дочекались ще один забитий м’яч – це віце-капітан Олег Скуратівський майстерним дальнім ударом поставив жирну крапку у цьому поєдинку.

МЕЛІОРАТОР (Буча) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 4:1 (Петрук, 18, Басалкевич, 62, 64, Скуратівський, 86 — Коба, 28, пн).

⚽️ Знову підтримка на стадіоні “Ювілейний” є чудодійною для футбольного колектива Меліоратора і дарує чергову перемогу всім шанувальникам великого футболу. Ми впевнено тримаємо перше місце, прекрасно реабілітувавшись після виїзного програшу дублю Діназа, і чекаємо на втрату очок від найближчого конкурента Авангарда (Бзів).

⚽️ Хочемо подякувати всім вболівальникам, хто підтримує нас на трибунах стадіону, соц.мережах та під час прямих трансляцій. Це підтримка дуже важлива для нас. Ми розвиваємось і намагаємось максимально якісно надавати вам медіа-матеріали. Ми провели першу пряму трансляцію з коментарем. Будемо вам вдячні за поради, що необхідно додати або змінити в освітленні матчів. Запрошуємо всіх охочих до співпраці, фінансової підтримки та створенню фан-клуба, який буде якісно підбадьорювати команду на трибунах під час матчів. До нових зустрічей, друзі, до нових перемог!