Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Десна (Погреби) - Меліоратор (Буча)

12-й тур. Десна (Погреби) – Меліоратор (Буча)

⚽️ В цю суботу центральний матч туру відбувся в сонячних Погребах. Лідери чемпіонських перегонів Десна та Меліоратор, які перед цією грою посідали третю та другу сходинку в турнірній таблиці відповідно, намагалися визначити переможця цього надважливого двобою.

Десна (Погреби) – Меліоратор (Буча)

⚽️ Хоча головний арбітр і дав стартовий свисток о 17:00, все одно, спека трималась в цей час на рівні 32-х градусів за Цельсієм і не додавала футболістам оптимізму у перспективі застосування своїх максимальних кондицій протягом всього матчу.

⚽️ Стартовий склад Меліоратора змінився мінімально в порівнянні з минулою домашньою грою проти Беркута-Легіона (Бровари). Із-за перебору карток був відсутній центральний оборонець Степан Рижук, його місце в захисті зайняв Владислав Парубець, який, забігаючи наперед, проявив свої мужні бійцівські якості в даній грі, вступаючи в жорстку боротьбу за кожен м’яч, і, навіть, в одному епізоді ледь не отримав важку травму голови. На правий фланг оборони повернувся Олександр Змієвець, який замінив Юрія Мельника. Головний тренер бучанців Андрій Берендсон застосував улюблену переможну схему 4-1-3-1-1 на вістрі атаки з досвідченим Олександром Петруком.

⚽️ Перший тайм складався досить непогано для гостей, вдавалося будувати конструктивну гру та створювати небезпечні моменти перед воротами Юрія Гришакова. Можливо, їх було не так багато, як в попередній грі з великою кількістю дальніх пострілів, але відчувалось, що Меліоратор скоро реалізує свій шанс.

⚽️ В середині першої половини матчу Олег Скуратівський закрутив “сухого” листа у ворота суперника, як в свої найкращі часи це робив Валерій Лобановський, але арбітр відмінив цей гол-красень нашого півзахисника, зафіксувавши атаку на воротарі збоку Влада Парубця під час подачі.

⚽️ Відчувалось по реакції граючого тренера Андрія Воробея, що у господарів гра не клеїться, він неодноразово обурювався на своїх партнерів, вимагав від помічника робити заміни і навіть хотів вже сам залишити поле, але на щастя, гру продовжив. Командам до перерви не вдалося реалізувати бодай один момент і відпочивати пішли при нічийному рахунку 0:0.

⚽️ Після перерви на 48-й хвилині матчу з правого флангу прострілював у штрафний майданчик Роман Гарасюта на Олександра Петрука і захисник господарів Анатолій Фурсенко, намагаючись зупинити цю передачу, переправив м’яч у свої ворота. Здавалось, що даний гол додасть впевненості бучанцям і вони зможуть розвинути свій успіх, але Десна провела потужну чоловічу розмову у роздягальні і в другій половині гра різко змінилась, гравці з Погребів почали нав’язувати жорстку боротьбу на кожному клаптику поля, з болісними фолами – це повністю зламало атакувальну гру Меліоратора і підлеглі Берендсона в ці хвилини виглядали дещо пригніченими.

⚽️ Дуже вдалу заміну провели господарі поля, на поле вийшов Артем Постоловський, який реалізував свій момент на 60-й хвилині, після прострілу партнера розстрілявши ворота капітана Меліоратора Юрія Яковчука.

⚽️ Далі гра прийняла нервовий характер, з великою кількістю порушень та зупинок із-за травм, які раз по раз отримували гравці обох команд. На 70-й хвилині серйозно підвів свою команду Каха Джикія, який біля воріт суперника відмахнувся ногою на захисника і отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася для нього на червону. Таким чином, основний нападник не зможе прийняти участь у дуже важливому домашньому матчі проти минулорічного чемпіона області Авангарда.

⚽️ Після того, як бучанці залишились вдесятьох, Десна почала активно пресингувати по всьому футбольному полю, отримавши фору в одного гравця, намагались вирвати перемогу. Лиш чудові сейви Юрія Яковчука та допомога поперечки воріт врятували Меліоратор від неминучого гола. Гості віддали всі сили, щоб відстояти нічию і це їм вдалося, хоча треба відзначити, що на останніх хвилинах чудовий гольовий момент був у Дмитра Басалкевича, але він головою не зміг влучно спрямувати м’яч у сітку воріт.

⚽️ Гра лідерів чемпіонату закінчилась нічиєю, Асканія-Флора та Авангард свої матчі виграли і Меліоратор опиняється на третій сходинці перед останнім матчем першого кола.

ДЕСНА (ПОГРЕБИ) – МЕЛІОРАТОР (Буча) — 1:1 (Постоловський, 60 — Фурсенко, 48, аг).