Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Меліоратор (Буча) - Межигір'я (Нові Петрівці)

14-й тур. Меліоратор (Буча) – Межигір’я (Нові Петрівці)

⚽️ Після кубкової невдачі із Соколом на поєдинок з Межигір’ям Меліоратор виходив тільки з одним завданням – перемогти! Ситуація в турнирній таблиці настільки щільна, що будь-яка втрата очок може відкинути від зазіхань на медалі.

Меліоратор (Буча) – Межигір’я (Нові Петрівці)

⚽️ Початок поєдинку був достатньо оптимістичним, Олег Масник прийняв миттєве і єдине правильне рішення, коли наважився на удар після помилки захисника гостей, з 24-х метрів м’яч залетів точнісінько в дев’ятку досвідченого Негеля. 1:0 вже на 3-й хвилині матчу.

⚽️ Надалі, тільки завдяки Негелю, гості залишали свої ворота недоторканами, голкіпер правильно обирав позицію і не раз рятував Межигір’я в першому таймі.

⚽️ Другий тайм вже пройшов під диктовку Межигір’я, стовідсоткових моментів біля воріт Яковчука може й не було достатньо, але напруга була присутня. І хто зна, як би закінчилася гра, якщо б Кахабер Джикія реалізував пенальті на 65-й хвилині. Але наш форвард програв дуель Негелю вчисту.

⚽️ А за 10 хвилин прийшла розплата: після прострілу з лівого флангу нашої оборони Долженко, якимось чином опинився абсолютно сам перед Яковчуком, Сергій не відразу впорався з прострілом і лише з другої спроби закотив м’яча у ворота Меліоратора.

⚽️ За 15 хвилин можливість відзначитися в господарів була тільки у Драча, але Віталій не зовсім вдало притиснув м’яча після скидання Куянова і пробив вище воріт гостей.

⚽️ Межигір’я ж навпаки відчуло свіжу кров, але скористатися своєю територіальною перевагою вже не змогло. 1:1 результат який не задовільнив обох наставників.

⚽️ В перерві поєдинку з Межигір’ям Alex Glyvynskyy та Oleksandra Loboda провели конкурс для вболівальників, в якому треба було забити гол другому голкіперу Меліоратора Dmitriy Samsonenko. Наш кіпер так старався вразити зіркових гостей, що жодного разу не пропустив, але переможець все ж таки є.

⚽️ Пан Роман влучив у хрестовину. тим самим отримав фірмову футболку SUPER FAN з рук селебретіс!

МЕЛІОРАТОР (Буча) – Межигір’я (Нові Петрівці) 1:1 (Масник 3 — Долженко 77).

⚽ Якщо вам подобається те, що ми робимо — підтримай команду фінансово. Кожна гривня важлива для існування та спортивних досягнень:

Monobank: 5375 4114 0087 4579