Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata2/home/users/akuton/www/www.fcmeliorator.com.ua/wp-content/themes/realsoccer/functions.php on line 73
Футбольний клуб "Меліоратор" (Буча) 17-й тур. Меліоратор (Буча) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) - Футбольний клуб "Меліоратор" (Буча)
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Меліоратор (Буча) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

17-й тур. Меліоратор (Буча) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

Підсумовуючи останній матч проти Сокола, доводиться констатувати, що на другий тайм наш колектив просто не виходить. Будемо заново вчитися грати всі 90 хвилин матчу.

Після першого тайму ігрова перевага та рахунок були на нашому боці, особливо після того, як Валага в штрафному майданчику гостей порушив правила на Ярославі Гайдуку і Олег Масник впевнено реалізував призначений 11-метровий штрафний удар.

Другий тайм повністю пройшов під диктовку футболістів з Михайлівки-Рубежівки. Особливо активними діями запам’ятався Адама Сек, який прийняв участь у всіх голах своєї команди.

Перший гол забив сам, уникнувши положення поза грою, вийшов віч-на-віч з нашим капітаном Юрій Яковчуком, на паузі поклав його на газон і холоднокровно переправив м’яч у пусті ворота.

Вже через 3 хвилини наш злий геній виконав полотерський трюк а-ля Зідан, після чого віддав гольову передачу на Ігоря Байдалука, який вразив ближню дев’ятку бучанців без шансів для воротаря.

І наостанок, феноменально зігравши в центрі, накрутив трьох оборонців Меліоратора та віддав розрізну передачу на свого партнера, який відірвався від захисників покотив м’яча на дальню стійку, де його замкнув легендарний Еммануель Окодува.

На жаль, у підсумку домашня поразка 1:3, але весь склад та менеджмент футбольного клубу з позитивним настроєм очікує наступних двобоїв і обов’язково подарує всім шанувальникам Меліоратора яскраві перемоги.

Як завжди, на домашніх матчах була створена фантастична футбольна атмосфера: анонсер Олександр Калиниченко прекрасно супроводжував весь матч, роводив конкурси серед вболівальників на трибунах та розігрував чудові подарунки від TM PUMA, АУТПАБ, FAVORIT Sport, та ще й встигав коментувати матч під час прямої трансляції зі стадіону. Також були доступні всім глядачам програмки на матч, афіші, для ласунчиків був смачний фуд-корт: крафтове пиво, житній квас та бурітос-гриль.

Матчі ФК Меліоратор (Буча) – це завжди свято та гарний відпочинок для всієї родини!