Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Меліоратор (Буча) - Сокіл (Михайлівка)

Кубок. 1/4 фіналу. Меліоратор (Буча) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

Прогрес помітно неозброєним оком! З кожним роком Меліоратор все далі просувається в кубкових баталіях.

Меліоратор (Буча) – Сокіл (Михайлівка)

Звісно, це не те, на що розраховувала команда, ми дуже засмучені результатом матчу, але поразка Соколу закономірна.

Хотілося б, в першу чергу, подякувати вболівальникам, які приїхали та підтримали бучанський колектив не на рідній арені! Вдалося зробити свято, але рахунок засмутив.

Щодо самої гри, то варто підкреслити, що суперник зіграв так само як і очікувалося тренерським корпусом Меліоратора. Добротний колектив Олега Самченка не здивував господарів, які скоріше програли самі собі ніж переміг суперник.

Після оптимістичного початку для нашої команди, де на флангах господарювали Басалкевич та Гарасюта, здавалося гол у ворота Соколу не змусить на себе довго чекати, але сталося не як гадалося.

Протягом 15 хвилин гості тричі розписалися у воротах Юрія Яковчука, скориставшись надмірною гостинністю захисної ланки Меліоратора. Ємельянов та двічі Адама Сек майже вбили інтригу в поєдинку.

На початку другого тайму міг скорочувати рахунок Дмитро Басалкевич, але не влучив з чудової позиції головою в дальній кут. На 76-й хвилині Мар’євичу вдалося розмочити ворота Толєбаєва – 1:3, але вже за 3 хвилини після подачі кутового знову отримали головою гол в свої ворота.

До честі бучанців вони не зупинилися, грали трохи авантюрно, але йшли вперед і Роману Гарасюті вдалося забити 2-й гол та уникнути погрому.

2:4, в півфінал прямують хлопці з Михайлівки-Рубежівки. Бажаємо їм успіху, а ми ж зосередимся на чемпіонаті.

“Меліоратор”: Яковчук, Мельник (Радченко, 68), Парубець, Нестерчук, Марчук (Дубас, 59), Мар’євич (Руденко, 90), Масник (Драч, 73), Скуратівський (Огурченко, 83), Гарасюта, Басалкевич, Джикія (Петрук, 46)

“Сокіл”: Толебаєв, Пустовіт, Скаскевич, Васильєв (Подшивалов, 72), Паламарчук (Сорока, 21), Гусак (Задорожний, 90+3), Валага (Пастух, 84), Байдалук (Приймак, 80), Ємельянов, Захарченко, Адама (Окодува, 84).

МЕЛІОРАТОР (Буча) – СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) 2:4 (Мар’євич 77, Гарасюта 86 — Адама 25, 39 пен, Ємельянов, 37, Захарченко 81).

Якщо вам подобається те, що ми робимо — підтримай команду фінансово. Кожна гривня важлива для існування та спортивних досягнень:

Monobank: 5375 4114 0087 4579