Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Вертикаль (Обухів) - Меліоратор (Буча)

Кубок. 1/16 фіналу. Вертикаль (Обухів) – Меліоратор (Буча)

⚽️ В поєдинку 1/16 фіналу кубку Київської області Меліоратору з жеребом дійсно пощастило. На стадіоні в Обухові приємно грати на будь якому рівні! І газон, і організація, і атмосфера там завжди футбольні. Щодо суперника, то він сподобався своєю самовіддачею.

Вертикаль (Обухів) – Меліоратор (Буча)

⚽️ Протягом всього поєдинку Вертикаль не відсижувалася в обороні і частенько небезпечно вибігала в контратаки, створювавши небезпеку біля воріт молодого Самсоненка. Останній, зігравши свою третю гру за Меліоратор, знову зберіг свої ворота сухими. Дмитро ще не знає, що таке пропускати голи…

⚽️ Бучанці швидко відкрили рахунок вже на 14-й хвилині матчу. Мар’євич зі своєї половини вивів на рандеву з голкіпером Олега Скуратівського і капітан не схибив, пробивши в ближній кут.

⚽️ Як не дивно, але після голу господарі навіть перехопили ініціативу і створили кілька небезпечних моментів, але надійна гра на останньому рубежі Дмитра Самсоненка та виконавча майстерність суперника не дозволила обухівцям зрівняти рахунок.

⚽️ На 35-й хвилині Каха Джикія вивів на ударну позицію Руслана Єрмоленка, який першим дотиком на замасі прибрав оборонця, а другим дотиком з правої ноги пробив у дальню дев’ятку – 2:0!

⚽️ В другому таймі малюнок гри не змінився, моменти створювали обидві команди, Петрук навіть забив, але лайнсмен зафіксував офсайд.

🏆 Впевнена перемога 2:0 на користь Меліоратора виводить бучанців в 1/8 фіналу кубку Київської області.