Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata2/home/users/akuton/www/www.fcmeliorator.com.ua/wp-content/themes/realsoccer/functions.php on line 73
Футбольний клуб "Меліоратор" (Буча) Кубок. 1/8 фіналу. ФК Бородянка – Меліоратор (Буча) - Футбольний клуб "Меліоратор" (Буча)
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

ФК Бородянка - Меліоратор

Кубок. 1/8 фіналу. ФК Бородянка – Меліоратор (Буча)

⚽️ ФК Бородянка наразі переживає ненайкращі свої часи, клуб вже другий рік поспіль намагається вийти у вищій дивізіон Київської області, але поки не вдається місту з великими футбольними традиціями повернути собі колишню славу.

ФК Бородянка – Меліоратор

⚽️ Бородянці в попередньому етапі вибили з розіграшу кубку вищоліговий ДГ Шевченківське, на це господарі розраховували і святкового дня п’ятниці в поєдинку з бучанським Меліоратором. Але гості були іншої думки.

⚽️ Щодо цього матчу, то можно застосувати вислів, що перемогли на класі. Меліоратор домінував з першої хвилини поєдинку, активно використовував фланги і майже кожну атаку завершував логічним завершенням.

⚽️ Відкрив рахунок Дмитро Басалкевич, який вдало пробив з правої ноги в нижній кут голкіпера після подачі кутового, а на 45-ій хвилині Степан Рижук красиво завершив черговий стандарт з прапорця. 2:0 після першого тайму.

⚽️ Другий тайм мало чим відрізнявся від першого, гості шматували свого опонента через фланги, забивати повинні були і Джикія, і Гарасюта, і Драч, але третій м’яч забив Олександр Петрук, реалізувавши пенальті за фол на собі ж в штрафному майданчику бородянців.

⚽️ 3:0 – впевнена перемога Меліоратора і 3-го серпня команда зіграє в чвертьфіналі з набагато сильнішим суперником, якого визначить жереб.

⚽️ Наш колектив провів гру в наступному складі: Яковчук – К (Самсоненко 63), Мельник (Радченко 71), Рижук, Нестерчук, Марчук (Дубас 46), Масник, Мар’євич (Драч 62), Скуратівський (Огурченко 75), Басалкевич, Гарасюта, Петрук (Джикія 60).

ФК БОРОДЯНКА – МЕЛІОРАТОР (Буча) — 0:3 (Басалкевич 18, Рижук 45, Петрук 55 (п)).